Get Adobe Flash player

W dniach 10-12 marca 2014r. we Włodawie odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez firmę DACAR z zakresu naprawy opon. Prowadzący szkolenie Pan Grzegorz Borysiak przedstawił teoretyczne i praktyczne aspekty napraw opon osobowo-dostawczych, ciężarowych i rolniczych w technologii na „zimno” i „gorąco”. Dzięki uprzejmości właścicieli firmy Trans-Mar Sp. z o.o. osoby uczestniczące w szkoleniu mogły skorzystać z zaplecza technologicznego Firmy. Podczas zajęć teoretycznych zostały przedstawione różnice między producentami materiałów naprawczych takich jak TG, EXTRA-SEAL, TECH, TIP-TOP, a podczas zajęć praktycznych zostały wykorzystane materiały i urządzenia wulkanizacyjne oferowane przez naszą firmę. Chętni mogli spróbować swoich sił i sami przystąpić do naprawy opon.

 

Na zakończenie szkolenia odbyła się uroczysta kolacja, na której zostały wręczone certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu. Rozmowom nie było końca..

 

Podczas trzydniowego spotkania mieliśmy okazję zapoznać się bliżej z naszymi klientami i ich potrzebami. Mamy nadzieję, że takie szkolenia będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem firm, które chcą profesjonalnie świadczyć swoje usługi i staną się tradycją naszej firmy.