Get Adobe Flash player

osobowe-dostawcze

MONTAŻOWNICE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

 

Montażownice zostały skonstruowane w celu ułatwienia czynności odklejania, montowania i demontowania kół z obręczami stalowymi i stopowymi. Przygotowanie maszyny do pracy, a następnie jej obsługa nie wymaga specjalnego przygotowania zawodowego. Współpracujące ze sobą części mechaniczne i pneumatyczne pozwalają użytkownikowi obsługiwać wszystkie koła małym nakładem pracy i najwyższą dokładnością bez ryzyka uszkodzenia obręczy czy też opony. Zastosowanie w maszynie współpracujących ze sobą elementów elektrycznych i pneumatycznych umożliwia obsługę kół małym nakładem sił obsługującego oraz dużą oszczędnością czasu.

Czytaj więcej: Montażownica Ola

Montażownica serii Janka K jest przeznaczona do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych w tym opon niskoprofilowych i opon typu run-flat. Solidna budowa i niezależne, pneumatyczne ramię pozwalają zaoszczędzić czas i sily operatora, a precyzja wykonywanych ruchów niweluje ryzyko uszkodzenia opony czy też felgi. Urządzenie posiada w stole dwa siłowniki rozpierające lub w wersji z dużym stolem 26'' trzy silowniki, co znacznie zwiększa silę zacisku. Urządzenie może być wyposażone w silnik 2- biegowy ( 7/14 obr./min.)

Czytaj więcej: Montażownica Janka K

Automatyczna montażownica Janka jest urządzeniem do demontażu i montażu opon dętkowych i bezdętkowych na koła samochodów osobowych i dostawczych. Kolumna i ramiona są poruszane i blokowane pneumatycznie. Współpracujące ze sobą części mechaniczne i pneumatyczne maszyn pozwalają użytkownikowi obsługiwać wszystkie koła małym nakładem pracy i z najwyższą dokładnością bez ryzyka uszkodzenia opony. Umożliwia również obsługę kół z obręczami aluminiowymi, jej robocze elementy nie naruszają delikatnej struktury tych obręczy.

Czytaj więcej: Montażownica Janka

Montażownica serii Janka KK jest przeznaczona do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych w tym opon niskoprofilowych i opon typu run-flat. Solidna budowa i niezależne, pneumatyczne przystawki pozwalają zaoszczędzić czas i sily operatora, a precyzja wykonywanych ruchów niweluje ryzyko uszkodzenia opony czy też felgi. Urządzenie posiada w stole dwa siłowniki rozpierające lub w wersji z dużym stolem 26" trzy silowniki, co znacznie zwiększa silę zacisku. Urządzenie może być wyposażone w silnik 2- biegowy (7/14 obr./min.)

Czytaj więcej: Montażownica Janka KK